Blog

Top 5 masażerów łechtaczki dla kobiet

Każda kobieta chciałaby czuć się dobrze w łóżku i sprawić sobie jak najwięcej przyjemności. Pomóc w tym mogą zabawki erotyczne. Ciekawym wyborem będą masażery łechtaczki, które wprowadzą Cię do krainy rozkoszy.

Jak wybrać dobry masażer łechtaczki?

Łechtaczka jest odpowiedzialna tylko i wyłącznie za rozkosz oraz orgazm. Jej rolą jest dawanie dam ogromnej satysfakcji i przyjemności. Dlatego też należy ją traktować z największą troska i jak najlepszą uwagą. W takim przypadku warto bliżej przyjrzeć się masażerom. Z jakiego materiału powinny być wykonane? Jaką moc musi mieć? 

Idealnie, jeśli masażer łechtaczki wykonany jest z wytrzymałych i bezpiecznych tworzyw. Elastomer łatwo się rozciąga, ale wymaga użycia lubrykantów na bazie wody. Silikon medyczny jest gwarancją bezpieczeństwa, gdyż nie uczula. Tworzywo ABS zaś jest wykorzystywany w branży erotycznej do produkcji różnych itemów. Ten materiał idealnie sprawdzi się, gdy będziesz potrzebować dużo większych wrażeń i atrakcji. 

Masażery te mają różne rodzaje i tryby wibracji. Niektóre nawet działają za pomocą efektu ssania lub fal powietrza. W tym przypadku wyboru należy dokonać, mając na uwadze własne preferencje. Jeśli wolisz coś subtelniejszego, zdecyduj się na to drugie rozwiązanie. Jeżeli nadal nie wiesz, który masażer będzie idealny, zapoznaj się z kilkoma opisami. 

1. Masażer łechtaczki – Lelo Sila

Lelo Sila zapewnia kobiecie niezapomnianą rozkosz na najwyższym poziomie. Dzięki niemu poczujesz się bardzo przyjemnie i osiągniesz orgazm. Ma on aż 8 programów, które możesz bez żadnych problemów sprawdzać. Po czasie prób znajdziesz swój ulubiony i zaczniesz go modyfikować. Możesz wybrać mocne pulsowanie lub bardzo delikatne głaskanie. Lelo Sila jest malutki i podręczny. Można go nosić w torebce. Ponadto ma bardzo kobiecy kolor.

2. Masażer łechtaczki – Lelo Sona 2 Cruise

Stymulator Lelo Sona 2 Cruise to ogromny hit. Przebojem podbił rynek gadżetów erotycznych, bo pokazuje, że rozkosz można zapewnić również za pomocą dźwięków. Dzięki temu masowana jest cała łechtaczka. Moc dostosowuje się za pomocą nacisku. Im więcej siły użyjesz, tym więcej doznań sobie zapewnisz. Poziom przyjemności możesz ustalić sobie sama. Mało tego, posiada on właściwości wodoodporne. Masażer jest dostępny we fioletowym kolorze i wykonany jest z silikonu medycznego. 

3. Masażer łechtaczki – Satisfyer Penguin

Ten pingwinek na pierwszy rzut oka nie przypomina masażera łechtaczki. Jednak nawet taki uroczy wygląd nie może Cię zmylić. Stymulator ten sprawia przyjemność za pomocą strumieni powietrza. Możesz wykorzystać go do masażu łechtaczki oraz piersi. Rozkosz zapewni Ci któryś z 11 programów. Wystarczy tylko, że przetestujesz je i wybierzesz swoje ulubione. Każdy z nich daje ciekawe wrażenia i zapewnia orgazm na zupełnie innym poziomie. Zabawki tej możesz używać także w wodzie. 

4. Masażer łechtaczki – Rianne S Heart Vibe

Ten stymulator swoim kształtem przypomina serce. Pracuje on w 10 różnych poziomach. Możesz korzystać z tych największych, ale masażer będzie działał bardzo cicho. Dzięki niemu szybko osiągniesz wyżyny rozkoszy. Wybierz swoje ulubione tryby i baw się sama ze sobą lub swoją drugą połówką. Rianne S Heart Vibe stymuluje nie tylko łechtaczkę, ale i piersi oraz inne erogenne rejony. Może się do niego przekonasz?

5. Masażer łechtaczki – Satisfyer Sweet Treat 

Czy kiedykolwiek miałaś styczność z masażerem w kształcie loda? Satisfyer Sweet Treat przypomina truskawkowego rożka. Posiada on 3 stopnie prędkości oraz 10 programów. Możesz bawić się nim do upadłego.

Czy jesteś gotowa na różnorodne doznania?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *