BlogSeks porady

Seks w miejscu publicznym

Dla tych bardziej odważnych, którzy chcą poczuć trochę adrenaliny podczas uprawiania seksu, może dobrą opcją będzie spróbowanie zbliżenia w miejscu publicznym?

Ta forma, poza oczywistą satysfakcją płynącą z samego stosunku może być dodatkowo podniecająca, ponieważ robicie coś „niezgodnego” z normami, przekraczacie pewne tabu i narażacie się na tak zwane przyłapanie, już nie wspomnę o naruszeniu prawa (które może okazać się bardzo podniecające).

Jak się ubrać?

I oczywiście tutaj otwiera się przed Wami niezliczona ilość możliwości do wykorzystania. Oczywiście zaczynając od np. pieszczot w kinie, gdzie możecie się dotykać w ciemnościach i budować podniecenie w przekonaniu, że nikt tego nie zauważy. Czasami w przypadku kobiet odpowiedni strój taki jak spódnica i odpowiedni sposób siedzenia, może pozwolić partnerowi na dotykanie partnerki np. pod stołem w knajpie. Każde miejsce, które sprzyja choć małej prywatności w miejscu publicznym może posłużyć jako dobra przestrzeń do pieszczenia się ręką, a nawet do seksu oralnego.

Pozycje

Jeżeli jednak tego typu pieszczoty Wam nie wystarczają i potrzebujecie sielniejszych doznań w postaci odbycia pełnego stosunku w nowych „warunkach” to możecie próbować niemal wszędzie tam, gdzie można znaleźć intymny kąt, mało uczęszczany przez ludzi – może park i jakiś jego zakamarek, jakaś ławeczka na uboczu, oddalona od głównych alejek? Mężczyzna wtedy może usiąść, a ty na nim okrakiem i wtedy bez skrępowania możecie się zabawić (kobieta może być w dłuższej, luźnej spódnicy czy sukience, która będzie tworzyć pewnego rodzaju „kurtynę” dla waszego zbliżenia). Może podczas podróży zatrzymacie się w ustronnym lasku, by tam dać się ponieść? Oczywiście wszelakie miejsca takie jak przymierzalnie, gdzie możecie wejść we dwójkę i gdzie możecie zamknąć drzwi są również dobrą opcją.

Seks w toalecie? A może w samochodzie?

A czy zastanawialiście się kiedyś nas seksem w toalecie, podczas np. imprezy – oczywiście zahacza to trochę o „szczenięce i młodzieńcze” lata, ale zawsze może służyć dobrej zabawie, wspomnieniom i urozmaiceniu :). Seks w samochodzie –  możecie zaparkować gdziekolwiek chcecie i cieszyć się ze zbliżenia. Oczywiście trzeba pamiętać, by może nie podniecać partnera/partnerki podczas jazdy, bo to może skończyć się wypadkiem (bezpieczeństwo przede wszystkim!). Może szybki numerek w pracy lub na uczelni, podczas okienka jeżeli znacie takie miejsce w budynku, które służy intymności?

Seks w miejscu publicznym na pewno służy dużemu urozmaiceniu i może dodatkowo podniecić, poprzez wprowadzanie elementu strachu przed „przyłapaniem”. Wystarczy tylko „porozumiewawcze spojrzenie” między partnerami, by udać się na poszukiwania jakiegoś miejsca do wspólnych zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *