BlogSeks porady

Stymulacja punktu G

Dziś kolejny wpis z serii „ktokolwiek widział – ktokolwiek wie”, czyli o punkcie G (rym był absolutnie nie zamierzony). Podobnie jak z kobiecy wytrysk, tak i punkt G jest często owiany aurą tajemniczości. Do pewnego momentu, naukowcy zastanawiali się czy on w ogóle istnieje, jednak ku naszej radości doszli do wniosku, że tak. Co więcej, jego odpowiednia stymulacja może doprowadzić do ogromnej rozkoszy zakończonej nawet kobiecą ejakulacją, o czym już pisałam. Jednak, biorąc pod uwagę różnorodność upodobań, nie dla każdej z Pań, stymulacja tego owianego legendą miejsca będzie szczytem rozkoszy. Co nie zmienia faktu, że warto poznawać własne ciało, a co za tym idzie wiedzieć gdzie ów punkt może się znajdować i jak go stymulować. Zanim przejdę do możliwych sposobów pobudzania tej niezwykle wrażliwej strefy, najpierw postaram się go jakoś zlokalizować.

Otóż, punkt G znajduje się około 4 – 5 cm od wejścia do pochwy na jej przedniej ściance – najlepiej rozpocząć od lokalizowania go palcem, gdy będziecie już trochę podniecone, bo wtedy punkt ten powiększa się i łatwiej jest go wyczuć. Jeśli jednak nadal, do końca jeszcze nie wiesz, gdzie to miejsce się znajduje możesz rozpocząć od stymulacji przedniej ściany pochwy palcami (swoimi lub partnera), wtedy pod wpływem płynących z ciała doznań sama zorientujesz się czy trafiłaś lub czy Twój partner trafił. Można zacząć o lekkiego masażu, by potem pod wpływem rosnącego pobudzenia pieścić punkt G coraz mocniej, rozpoczynając od pchnięć, lekkiego ucisku po coraz intensywniejszą stymulację. Starajcie się nie ograniczać i próbować różnych sposobów zabawy z palcami. Pamiętaj, że gdy Twój partner „robi Ci dobrze”, warto „naprowadzać” go, dając mu informacje zwrotne czy kierunek przez niego obrany jest właściwy, czy może warto pójść w inną stronę? Pamiętaj, że jesteś jego nawigatorem w tym przypadku.

Jeżeli, z kolei chciałabyś by stymulacja punktu G była połączona z penetracją to najlepszymi pozycjami są wszystkie pozycje „od tyłu”, ponieważ wtedy penis uderza najmocniej w przednią ściankę pochwy, czyli właśnie w to miejsce, gdzie jest punkt G. Dodatkowo, bardzo dobrą pozycją do silnej stymulacji jest również ta, w której to Ty będziesz podczas seksu na górze (nie dość, że partner będzie mógł oglądać Cię w całej okazałości, to Ty sama będziesz miała pod kontrolą siłę, szybkość, głębokość i rytm pchnięć). Oczywiście, można również użyć różnego rodzaju zabawek erotycznych, które są wyprofilowane w taki sposób, by poprzez stymulację głównie punktu G zapewnić Ci dużą rozkosz.

Na zakończenie, życzę dobrej zabawy podczas poszukiwań  i mam nadzieję, że odnalezienie punktu G sprawi Ci ogromną przyjemność i wyjątkowo silne doznania. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *